• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Jesteśmy firmą technologiczną zajmującą się dostarczaniem rozwiązań technicznych oraz świadczeniem nowoczesnych usług w obszarach finansowych (ang. FinTech), Inteligentnych Miast (ang. Smart City) oraz produkcji Oprogramowania (ang. Software).

Atutem pozwalającym nam pewnie działać w branży jest ponad 20-letnie, bogate doświadczenie naszej kadry techniczno-menadżerskiej w branży płatności bezgotówkowych, systemów kartowych i bezpieczeństwa informacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z dobrze wykonywanej przez nas pracy. Chcemy wyróżniać się wysoką jakością oraz terminowością.

Współpraca z zaufanymi partnerami i firmami z naszej branży pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług. Jeśli szukają Państwo firmy, która zapewni rzetelną i fachową obsługę to zapraszamy do współpracy z nami.

Jesteśmy również na bieżąco z nowinkami technicznymi z branży, aby móc oferować Klientom najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania. Lubimy dzielić się wiedzą i odnajdujemy Radość Tworzenia we współpracy z Klientami.

Zarząd

szef foto

Prezes Zarządu - dr inż. Grzegorz Wojtenko

Z wykształcenia dr inż. ze specjalnością z zakresu telekomunikacji, absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Otrzymał stopień doktora po złożeniu dysertacji z zakresu kryptografii i kart mikroprocesorowych. Związany z branżą płatniczą od 1997 roku. W trakcie studiów brał udział w pracach związanych z kartami elektronicznymi, w tym w kryptoanalizie karty Siemens Eurochip dla TPSA. Swoją karierę zawodową zaczynał w firmie Elbank S.A. jako oficer bezpieczeństwa informacyjnego, gdzie uczestniczył we wdrożeniu systemu kartowego dla Lukas. W latach 2002-2003 w firmie Banpol S.A. był kierownikiem projektów, a w kolejnych latach pełnił funkcję zastępcy dyrektora działu systemów płatniczych. Do lipca 2012 pracował w firmie Wincor Nixdorf awansując od kierownika projektów do Dyrektora Działu Rozwoju Systemów Płatniczych. Jesienią 2011 w Wincor Nixdorf objął funkcję Area Delivery Managera dla regionu Eastern Europe oraz Practice Lead w specjalności Retail Consutling and Integrated Solutions region 6 państw. Od sierpnia 2012 związany z firmą MCX Systems. Odpowiadał za współtworzenie strategii rozwoju firmy oraz rozwój biznesu. Od lipca 2015 r. pełnił funkcję Prezesa Zarządu.
Od lutego 2018 Prezes Zarządu spółki Bee-Tech.
Wieloletni członek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Absolwent szkoły biznesu IESE Business School przy Uniwersytecie Navarra. Autor licznych publikacji branżowych i wystąpień konferencyjnych. Aktywnie uprawia sport, interesuje się filozofią i nauką języków obcych.